به بخش راهنمای خرید از فروشگاه اینترنتی ایمن یاب خوش آمدید !
 
 

 سفارش من چگونه ارسال می گردد ؟

 چگونه می توانم هزینه سفارش را پرداخت کنم ؟

 تضمین بهترین کیفیت کالا به چه معنا می باشد ؟

 آیا تحویل اکسپرس به معنای ارسال سفارش در کوتاهترین زمان می باشد ؟

 ضمانت تطابق کامل کالا با محتوای سایت چگونه می باشد ؟

 رویه 7 روز بازگرداندن کالا به چه صورت می باشد ؟

 +++  سفارش من چگونه ارسال می گردد؟

شش روش برای ارسال محصولات خریداری شده بوسیله شما دوست عزیز در نظر گرفته شده است :

اول : ارسال کالا از طریق پیک موتوری که مخصوص عزیزان ساکن تهران و حومه نزدیک تهران می باشد .

/// هزینه ارسال با روش اول یعنی پیک موتوری ، بسته به فاصله محل خریدار از دفتر ایمن یاب ، متغیر بوده و با ارائه قبض دریافت میگردد .

دوم : ارسال کالای خریداری شده از طریق شرکت حمل و نقل تیپاکس می باشد .

/// هزینه ارسال با پست تیپاکس نیز به مانند روش اول ، دریافت با ارائه قبض در محل می باشد . لازم به ذکر است که تیپاکس در تمامی مراکز استانها دارای نمایندگی می باشد ولی

تمامی شهرستانها نمایندگی تیپاکس ندارند . جهت اطلاع از وجود نمایندگی تیپاکس در شهر  مورد نظر ، لیست شعب نمایندگی تیاکس را از اینجا دریافت نمایید .


سوم : ارسال محصولات از طریق پست پیشتاز می باشد .

چهارم : ارسال کالاهای حجیم بوسیله وسایل نقلیه باری مانند وانت بار می باشد که مخصوص تهران و نواحی اطراف تهران می باشد .

/// هزینه ارسال کالا به روش چهارم ، یعنی ارسال بوسیله وانت بار به تهران و نواحی نزدیک تهران ، مبلغ ثابت چهل هزار تومان می باشد .

پنجم :  ارسال کالا بوسیله اتوبوسهای بین شهری ( شرکت اتوبوسرانی سیر و سفر ) که مخصوص کالاهای حجیم خریداری شده بوسیله عزیران شهرستانی می باشد .

/// هزینه ارسال محصولات خریداری شده به روش پنجم ، یعنی ارسال بوسیله اتوبوس های بین شهری مبلغ پانزده هزار تومان می باشد که صرفا شامل ارسال از انبار فروشنده تا

ترمینال اتوبوس های بین شهری ( شرکت اتوبوس رانی سیر و سفر ) می شود . هزینه حمل ونقل بوسیله اتوبوس در مقصد بصورت جداگانه دریافت می شود .

علت این امر مشخص نبودن حجم بسته خریداری شده ، و ناممکن بودن پیش بینی مبلغ کرایه حمل بین شهری می باشد .


ششم : ارسال کالای خریداری شده از طریق "شرکت حمل و نقل بار وطن " که مخصوص ارسال کالاهای حجیم به شهرستانها می باشد .

/// روش ششم آخرین روش ارسال کالاهای خریداری شده می باشد که بوسیله شرکت حمل و نقل بار وطن انجام می شود . در این روش نیز مانند روش پنجم ، کرایه حمل بین شهری

در مقصد جداگانه دریافت می گردد و فقط مبلغ پانزده هزار تومان بابت ارسال از انبار فروشنده به انبار شرکت حمل ونقل بار وطن به مبلغ فاکتور اضافه می گردد .

نکته مهم : در دو روش آخر ، در صورت بالاتر بودن مبلغ کل فاکتور ، هزینه ارسال داخلی شهری تهران ، یعنی ارسال از انبار فروشنده تا ترمینال اتوبوس رانی و یا انبار

شرکت حمل و نقل بار وطن ، صفر در نظر گرفته می شود ولی هزینه حمل و نقل بین شهری در مقصد بوسیله شرکت حمل کننده از خریدار دریافت می گردد .

زمان تحویل کالا در تمامی موارد ، ساعات کار اداری ، یعنی از ساعت هشت صبح تا چهار بعد از ظهر می باشد .


 
تحویل کالای خریداری شده با مبلغ بالای دویست و پنجاه هزار تومان ( بجز کالای حجیم )در تهران و تمامی مراکز استانها رایگان می باشد .

 

+++  چگونه می توانم هزینه سفارش را پرداخت کنم ؟

در تهران و با ارسال به روش اول یعنی پیک موتوری ، مبلغ سفارش پس از دریافت کالا و بصورت پرداخت در محل قابل پرداخت می باشد .

در مورد سفارشات شهرهای دیگر کشور ، وجه کالا بصورت آنلاین پرداخت شده و ارسال بوسیله پست پیشتاز ، پست تیپاکس و یا در مورد کالاهای حجیم ، از طریق باربری وطن انجام می شود  .
+++ تضمین بهترین کیفیت کالا به چه معنا می باشد ؟

محصولات خریداری شده از فروشگاه ایمن یاب همگی بصورت نو و اکبند ارسال می گردند . ما به هیچوجه محصولات دست دوم و یا مشابه محصول موجود در

فروشگاه اینترنتی ایمن یاب را برای شما ارسال نمیکنیم .

+++ آیا تحویل اکسپرس به معنای ارسال سفارش در کوتاهترین زمان می باشد ؟
 
بله ، دقیقا به معنای ارسال سفارش شما در کوتاهترین زمان ممکن می باشد . عمده محصولات ما موجود بوده و به فاصله زمانی چند ساعت از سفارش شما ارسال می گردند .

طبعا به دلیل بعد مسافت ، سفارشات عزیزان شهرستانی همان روز به دستشان نمی رسد ... smiley+++ ضمانت تطابق کامل کالا با محتوای سایت به چه معنا می باشد ؟

به این معناست که تصاویر ، توضیحات و مشخصاتی که در سایت اینترنتی ما ملاحظه می فرمایید ، دقیقا با محصولی که برای شما ارسال می گردد مطابقت داشته

و هرگز محصول مشابه و یا متفرقه برای خریدار ارسال نمی گردد .

 


+++ رویه 7 روز بازگرداندن کالا به چه صورت می باشد ؟

در صورتیکه کالای ارسالی ما با آنچه که در فروشگاه اینترنتی ایمن یاب قرار داده ایم تفاوت داشت ، خریدار حق دارد محصول را تعویض نماید .

در صورتیکه به هر دلیل خریدار درخواست مرجوع کردن کالا را داشته باشد ، فقط در صورتیکه کالا استفاده نشده باشد ، امکان مرجوعی وجود دارد .

ضمنا هزینه ارسال کالا به انبار فروشگاه ایمن یاب به عهده خریدار می باشد .